Priorytetem w wyborze dogodnej lokalizacji do realizacji Programu Just Speak jest otoczenie spokojne i ciche, umożliwiające uczestnikom oderwanie się od codziennego zgiełku i skupienie uwagi wyłącznie na komunikacji w języku angielskim. Dlatego też proponujemy spotkania w niezwykle spokojnych i malowniczych zakątkach.


OŚRODEK SPORTOWY w KWIEJCACH
 – oaza spokoju położona w środku Puszczy Noteckiej (około 100 km od Poznania, 10 km od Drezdenka) nad jeziorem Piast, do którego ośrodek posiada bezpośredni dostęp. Wyciszająca atmosfera pięknej przyrody – możliwość spaceru w sosnowym lesie, czy też spędzenia chwili wytchnienia na pomoście słuchając odgłosów przyrody – stwarzają doskonałe warunki do realizacji Programu Just Speak. Niewątpliwym atutem jest tu również niezwykle pyszna i syta tradycyjna polska kuchnia.

Adres: 64-733 Drawsko, Kwiejce 20

Kwiejce  1kwiej-tar 1kw-hamak_0 (1) image002 


RANCHO POD BOCIANEM
 – oaza spokoju położona zaledwie 30 minut drogi od Warszawy w miejscowości Przypki pod Tarczynem. Otoczenie 20 hektarowego pięknie zagospodarowanego terenu daje poczucie zatopienia w zieleni i stwarza doskonałe warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju oraz poświęcenia 100% uwagi na doskonalenie języka angielskiego. Restauracja hotelowa oferuje posiłki tradycyjnej kuchni polskiej.

Adres:  05-555 Tarczyn, Przypki, Nadarzyńska 15

budynek-chatka restauracja pokoj2wa teren  boisko1


PAŁAC W BIEDRUSKU
 – miejsce szczególne położone zaledwie 20 km od Poznania, które dzięki bogatej historii fascynuje niepowtarzalną atmosferą oraz urzeka pięknem architektury neorenesansu. Otoczenie zabytkowego parku o powierzchni ok. 1,4 ha daje poczucie zatopienia w zieleni i stwarza doskonałe warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju oraz poświęcenia 100% uwagi na doskonalenie języka angielskiego. Restauracja hotelowa oferuje posiłki tradycyjnej kuchni polskiej.

Adres: 62-003 Biedrusko, 1 maja 82

photo1 photo18 photo15 photo9 photo6


HOTEL MERIDIAN’S
 – niezwykle urocze miejsce z ponad 100-letnią tradycją w samym sercu Poznania. Kameralny hotel wraz z pięknym i spokojnym otoczeniem Parku Sołackiego stanowią doskonałe, przepełnione harmonią miejsce pozwalające poświecić 100% uwagi na podnoszenie umiejętności językowych.

Adres: 60-605 Poznań, Litewska 22

hotel-meridian_1  hotel-meridian_2  hotel-meridian_3  hotel-meridian_4  hotel-meridian_5

 

zapisz